MŠ ČTYŘLÍSTEK NYMBURK

UZAVŘENÍ MŠ

Vážení rodiče, 

 
bohužel Vám musíme oznámit, že dochází k uzavření MŠ Čtyřlístek od 1. 3. 2021 do 21. 3. 2021. Přesný termín otevření vám sdělíme emailem nebo prostřednictvím webových stránek MŠ. O tomto kroku rozhodla vláda ČR.
 
Distanční výuka předškolních dětí bude provozována emailovou konverzací. Zadání najdete i na www stránkách ve složce Distanční výuka. Děkujeme vám za zpětnou vazbu a odevzdávání úkolů na email. Budeme velice rídi, když nám pošlete jak se máte, co děti doma baví s čím vám pomáhají. Fotografie a obrázky uveřejníme na stránkách. 
 
Pro rodiče pracující ve složkách IZS, bude provoz zajištěn v MŠ Adélka při ZŠ R.A.F. Nymburk. Zákonný zástupce dítěte nahlásí u svého zaměstnavatele, že potřebuje své dítě umístit do této MŠ. Tuto skutečnost zařizuje vedení Středočeského kraje. Více na MŠ Adélka | Mateřská škola Adélka (msadelka.cz)
 
OŠETŘOVNÉ:
https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.
 
Přejeme vám všem hodně zdraví a pevné nervy. Věříme, že se brzy situace uklidní a my se budeme moci vrátit ke všem plánovaným aktivitám. Paní učitelky pro vás zajistí slibovanou knihovnu, soutěž o LOGO MŠ i údržbu zahrady, tak abychom se všichni měli na co těšit. :) :) :)  
 
MŠ bude v případě potřeby (pouze vyzvednutí osobních věcí dětí) otevřena v pondělí a v úterý 1.3. - 2. 3. 2021 od 8:00 - 11:00 hodin.
 
 
Děkujeme vám za spolupráci. 

Zpátky na aktuality Zpátky úvod