MŠ ČTYŘLÍSTEK NYMBURK

INFORMACE k otevření MŠ od 12. 4. 2021

Milé děti, maminky a tatínkové,

s radostí Vám sděluji, že dne 12. 4. 2021 bude zahájen provoz školky pro naše předškoláky a děti rodičů pracujících v IZS.

Ve školce je vše nachytáno a my už se na vás moc těšíme.

Zde jen několik počátečních informací:

MŠ je otevřená od 6.15 hod, prosíme Vás, abyste se snažili o pozvolný příchod. Chtěli bychom tak zamezit najednou velkému počtu lidí ve školce (v 8 hodin). Prosíme všechny dospělé o zakrytí úst a nosu ve vnitřních prostorách školy. U vstupu do školky bude pro dospělé k dispozici dezinfekční prostředek na ruce.

Doprovod i vyzvedávání dítěte z MŠ zajistí vždy jen jedna dospělá osoba - nechoďte do MŠ s dalšími osobami ani se sourozenci dítěte. V prostorách MŠ musí být zajištěn rozestup mezi jednotlivými osobami nejméně 1,5 m.

Třídu a šatnu, do které bude vaše dítě umístěno se dozvíte ze seznamu dětí vyvěšeném na vchodových dveří do MŠ. Děti mají své kapsáře přemístěné na “nové“ značky dle rozpisu. Třídy nebudou mezi sebou spojovány. Předškolní děti jsou rozděleny dle docházky na skupinu dopolední a celodenní.

Testování dětí bude probíhat při ranním scházení v prostorách k tomu určených 2x týdně v pondělí a ve čtvrtek, při nepravidelné docházce bude řešeno individuálně.

I když se tato situace zdá složitá, určitě to vzájemnou pomocí zvládneme. 

O dalších změnách, uvolňování a opatření Vás budeme průběžně informovat.

 

Srdečně zdraví

Zaměstnanci MŠ

Zpátky na aktuality Zpátky úvod