MŠ ČTYŘLÍSTEK NYMBURK

Kdo si hraje, nezlobí :) :) :) Kdo nás podpoří?

Kdo si hraje, nezlobí....a ještě se něco naučí!

MŠ Čtyřlístek má skvělé paní učitelky, které jsou pro každou srandu i hravé učenípohádka Jak šlo vejce na vandr byla bezkonkurenční!!! A covid-necovid, nebo možná právě díky covid paní učitelky vymýšlí, jak být co nejvíce s dětmi venku a jak je co nejvíce rozvíjet, aby byly připravené do školy i do života. Proto tomto roce školka plánuje zbudovat venkovní učebnu a moc by si přála doplnit zahradu o další herní prvky.Jenže rozpočet školy není bezedný a pokryje náklady jen na venkovní učebnu. Na její vybavení stoly a židlemi již paní učitelka Lucka P. sehnala sponzora. Zvládneme přispět i my rodiče? Dáme dohromady peníze na „Paravánek“(19.000 Kč), kde se děti budou zdokonalovat v lezení a posilování,a na „Hnízdečko“(25.000 Kč), kde si budu moci odpočinout?Nápadů je mnoho, ještě by školka užila „Beranidlo“, „Pružinovou houpačku“ nebo přírodní „Branku“ to kdyby se peněz mezi námi našlo víc ........a kdyby se peněz třeba ve firmách, kde pracujeme, našlo úplně nejvíc, mohlo by vzadní části zahrady vzniknout malé dopravní hřiště......co říkáte, pokusíme se o to??

RODIČE, přispívat můžete vy sami nebo firmy, v nichž pracujete, na účet Klubu přátel školy 236326736/0300

Do zprávy prosím napište jméno dárce a „Hřiště MŠ Čtyřlístek“.

Darovací smlouvu a potvrzení o daru vámi vyřídí Lucka Pažoutová (a víte, že letos je darování daňově ještě více zvýhodněno!!!)

DĚTI, i vy můžete přispět do kasičeve třídách v MŠ Čtyřlístek, protože každá korunka se počítá!!!

na závěr ještě jedna dobrá zpráva -všechny herní prvky jsou přírodních materiálů, od místního ověřeného truhláře,láskou vyráběné!!!

Ve spolupráci s Klubem přátel školy Míša Michlová 

Zpátky na aktuality Zpátky úvod