MŠ ČTYŘLÍSTEK NYMBURK

Nabídka příměstských táborů přímo v MŠ Čtyřlístek - dva turnusy

Milí rodiče,
navzdory neradostné aktuální situaci, která doufáme se snad brzy vyřeší, Vám chceme ve spolupráci s Klubem přátel školy nabídnout 2 turnusy příměstských táborů přímo v MŠ Čtyřlístek jako alternativu k docházce do zastupující MŠ v době letního uzavření MŠ Čtyřlístek. 
1. - 5. 8. 2022 u nás bude probíhat Indiánské léto 
8. - 12 .8. pojedeme na Cestu kolem světa. 
Pro děti bude připraven celodenní program v čase 8 - 16 h v zázemí školky (zahrada i vnitřní prostory), na obědy budeme docházet na Katovnu a jeden den vyrazíme na celodenní výlet. Na vás necháme obě svačinky a funkční baťůžek na každý den. Pití pro děti zajistíme. 
Děti čekají pohybové a tvořivé aktivity v duchu jednotlivých témat. Počítáme s věkově smíšenou skupinou 16 dětí, které v roce 2021/22 již navštěvovaly naší MŠ. Jelikož nevíme, jaký bude o tábory zájem, a také si umíme představit, že děti mají stejně staré kamarády mimo naší MŠ, s nimiž by si tábor chtěly užít, dáváme (zatím pouze) Vám možnost přeposlat nabídku vašim kamarádům, kteří se mohou přihlásit. Přednostně budeme přijímat děti z MŠ Čtyřlístek, pokud bude jeho účast podmíněná účastí kamaráda mimo MŠ Čtyřlístek, napište to v přihlášce do "další informace, které nám chcete sdělit" a budeme se domlouvat individuálně.
Tábory jsou zpoplatněny - turnus za 1.900 Kč (lze přihlašovat na oba týdny) - jde o pokrytí režijních nákladů (odměna lektorů, obědy, výlet, materiální zajištění tábory). Podmínky k platbě najdete v on-line přihlášce.
Týden před konáním tábora Vám zašleme podrobnější instrukce k zahájení.
Tábory povede Aneta Nováková, která v letošním roce v naší MŠ absolvovala praxi (a v době táborů už bude kvalifikovanou paní učitelkou pro MŠ), takže ji děti dobře znají a ona zná je i školku. Ještě k ní hledáme parťáka či parťačku, kdybyste o někom věděli, spojte se s Míšou Michlovou, která tábory za Klub přátel školy organizuje a ráda Vám zodpoví jakékoliv Vaše dotazy na 604 937 300 nebo na kps@zs-komenskeho.cz.
V příloze najdete letáky k oběma turnusům. Přihláška je pro oba turnusy stejná, až v rámci přihlašování volíte, o které termíny máte zájem.
Přihlášujte se prosím 
- přes QR kód na letáku
Ti z vás, kteří mají staršího školáka na ZŠ Komenského se ve stejných termínech mohou těšit na příměstské tábory pro školní děti (ukončená 1. -5. třída) - nabídku obdržíte v nejbližší době skrz bakaláře.
Za MŠ Čtyřlístek Lucka Pažoutová a za Klub přátel školy Míša Michlová
Mgr. Michala Michlová
tel.: 604 937 300
předsedkyně spolku
Klub přátel školy při ZŠ a MŠ Nymburk, Komenského 589 z. s. 
IČ: 26579243

Zpátky na aktuality Zpátky úvod