MŠ ČTYŘLÍSTEK NYMBURK

Fotogalerie 2021

JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ)

26. 02. 2021

Tento týden se nesl ve znamení TĚLA A JEHO ČÁSTÍ. Děti si nejen při cvičení vyzkoušely, jak úžasně lidské tělo funguje. Za pomoci různých maket lidského těla a kostry, rentgenových snímků a dalšího didaktického materiálu zkoumaly, z čeho se tělo skládá.

Společnými silami jsme si vytvořili papírovou holčičku, kterou jsme pojmenovali "Justýnka". Díky figuríně "Pepoušovi" jsme vyzkoušeli, co se děje s jídlem a pitím, které prochází lidským tělem.

Na konci týdne už jsme všichni uměli naši novou básničku "ROSTU" a celou písničku "ZDRAVÉ TĚLO".

Zpátky na seznam fotogalerie Zpátky úvod

JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ) JÁ SE NEVYTAHUJI, JÁ ROSTU (TŘÍDA MOTÝLKŮ)