MŠ ČTYŘLÍSTEK NYMBURK

Fotogalerie 2021

Čarodějný týden v Beruškách

02. 05. 2021

Čarodějnický týden nám začal hned v pondělí, kdy jsme se seznámili se vším, čemu se budeme věnovat. Řekli jsme si, jak si představujeme čarodějnici, její charakter a určitě, co jí nesmí chybět.

Nakonec jsme čarodějnici společně nakreslili. K tomu nám pomohla kouzelná kostička, se kterou jsme si procvičili počítání. Naučili jsme se novou básničku, kterou posíláme všem dětem, co ve školce nemohly být (viz. Video-galerie) jako pozdrav. Nechyběly ani nové pohybové čaroděj. hry.

Každý si stihl vyrobit svou čarodějnici, a vlastní čarovné košťátko, se kterým jsme proletěli různé úkoly od grafomotoriky až po vizuomotoriku.

Vyvrcholením celého týdne bylo páteční dopoledne. Tančilo se, řadilo, plnily se drobné úkoly, které všichni zvládli v opravdu krátkém čase na jedničku. Nakonec jsme absolvovali čarodějnickou stezku, při které jsme pomáhali čarodějnici Megi získat ingredience pro její čarovný lektvar. Vše se podařilo a Megi nás odměnila pokladem.

Zpátky na seznam fotogalerie Zpátky úvod

Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách Čarodějný týden v Beruškách