MŠ ČTYŘLÍSTEK NYMBURK

Fotogalerie 2021

Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách

19. 05. 2021

Protože naše maminky měly svátek i v Beruškách jsme nezahálely a důkladně se na to připravily. Povídaly si, jak naše maminky vypadají, co mají rádi, kolik práce pro nás dělají…… , také jsme zvládly naše maminky nakreslit. Seznámily jsme se s novou techniku – kresba křídou.  Děti si vyrobily pro maminky překvapení v podobě dárečku. Vyzkoušely recitaci před všemi dětmi….

V druhé polovině jsme s Beruškami povídaly o místě, které dobře známe  - jak jinak než o městě Nymburk a okolních vesnicích, ve kterých děti bydlí. Děti hledaly rozdíl mezi městem a vesnicí. Nechybělo povídání nad obrázky. Stavby našeho města, a propojení s vesnicemi. Poprvé také malovaly temperovými barvami. Míchání barev děti uchvátilo, což bylo  patrné z jejich prací.

Po oba týdny se děti naučily nové básničky, písničky, procvičovaly se barvy, počty, jazýčky, cvičení i grafomotorika.

Děti jsou moc šikovné a my z nich máme velkou radost.

Zpátky na seznam fotogalerie Zpátky úvod

Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách Maminka, rodina a místo, které znám - aneb posledních 14 dní v Beruškách