MŠ ČTYŘLÍSTEK NYMBURK

Fotogalerie 2021

Návštěva Hálkova divadla a nejen to....

21. 10. 2021

Dnes s jsme s dětmi navštívili Hálkovo divadlo, kde jsme shlédli pohádku: "Příběhy včelích medvídků".

Pohádka se dětem moc líbila. V pohádce hrálo mnoho mladých herců, kteří dokonce chodili k nám do školky. Příběh byl doplněn veselými, známými melodiemi. Byla legrace pozorovat, jak i ti největší sledují pohádku doslova s otevřenou pusou:).

Při zpáteční cestě jsme se ještě stavili ve Zmrzlinárně, kde nám paní majitelka ke svačině udělala pravou, domácí čokoládu se šlehačkou. To byla dobrota:-). Mňam.

Do školky jsme odcházeli spokojení, plný zážitků, protože jsme všichni strávili nádherné dopoledne:)

Zpátky na seznam fotogalerie Zpátky úvod

Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to.... Návštěva Hálkova divadla a nejen to....