MŠ ČTYŘLÍSTEK NYMBURK

Fotogalerie 2022

Exkurze do Národního muzea- Včeličky

21. 04. 2022

Dnešní výlet do Národního muzea v Praze se zdařil. Děti měly možnost prohlédnout si prostory muzea a zajímavé exponáty. Včeličky si nejen zvídavě vše prohlížely, ale dokázaly se držet ve skupině a vyhýbat se jiným lidem. Mají od nás velikou pochvalu.

 Tento týden byl na téma Den Země. Děti ukázaly, že mají povědomí i o tom, jak naši planetu chránit a to nás potěšilo. V galerii jsou fotky z úklidu zahrady pomocí náčiní, které Včelky velmi zaujalo :)

Zpátky na seznam fotogalerie Zpátky úvod

Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky Exkurze do Národního muzea- Včeličky