MŠ ČTYŘLÍSTEK NYMBURK

Fotogalerie 2022

Těšíme se na prázdniny - Včeličky

24. 06. 2022

Děti prožily týden nabitý událostmi a zároveň zábavou. Užily si Tajný výlet za zvířátky, pilně trénovaly tanečky na Akademii, strávily dopoledne s pirátem, rozloučily se s předškoláky a některé přespaly ve školce.

Stihli jsme si přečíst prázdninové příběhy s ponaučením o tom, jaká nebezpečí na nás mohou během prázdnin číhat a děti se pochlubily kamarádům, co je o prázdninách čeká a na co se těší.

Cvičili jsme ve dvojicích, snažili se o koordinaci a spolupráci - a šlo nám to. A protože děti moc rády něco tvoří, vyrobili  si čelenky na Akademii, ze kterých měly velkou radost.

Zpátky na seznam fotogalerie Zpátky úvod

Těšíme se na prázdniny - Včeličky Těšíme se na prázdniny - Včeličky Těšíme se na prázdniny - Včeličky Těšíme se na prázdniny - Včeličky Těšíme se na prázdniny - Včeličky Těšíme se na prázdniny - Včeličky Těšíme se na prázdniny - Včeličky Těšíme se na prázdniny - Včeličky Těšíme se na prázdniny - Včeličky Těšíme se na prázdniny - Včeličky Těšíme se na prázdniny - Včeličky Těšíme se na prázdniny - Včeličky Těšíme se na prázdniny - Včeličky Těšíme se na prázdniny - Včeličky Těšíme se na prázdniny - Včeličky Těšíme se na prázdniny - Včeličky Těšíme se na prázdniny - Včeličky Těšíme se na prázdniny - Včeličky