MŠ ČTYŘLÍSTEK NYMBURK

Fotogalerie 2024

Zahradní akademie

20. 06. 2024

V letošním školním roce se již tradičně konala závěrečná akademie a rozloučení s předškoláky na zahradě v naší Mateřské škole Čtyřlístek. Nejdříve se jednotlivá oddělení představila se svým tanečními vystoupením. Nálada byla výborná a děti si to náramně užily. 

Nezapomnělo se ani na nejmenší - budoucí Berušky, které jsme mohli při této slavností příležitosti přivítat. Vyvrcholením celé akce bylo rozloučení s předškoláky na školáky. Smutné loučení, ale zároveň velice krásná slavnostní chvíle, kdy naše paní učitelky předávaly medaile, dárečky, knížky, ... Nakonec jsme se společně vyfotili a pak už nastala volná zábava.

Společně s dětmi a jejich rodiči jsme strávili krásné odpoledne.

Děkujeme.

Zpátky na seznam fotogalerie Zpátky úvod

Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie Zahradní akademie